Sanaatofis Mail Order

 • Mail Order Nedir?

Mail Order, kredi kartınız ile ödeme yapmanızı sağlayan bir " Kredi Kartı Ödeme Talimatı "dır.

 Neden Sitemizde Mail Order Kullanıyoruz?

   Mail Order kullanarak, bankalar tarafından sağlanan sanal POS sistemlerinin, sabit ve sürekli giderlerinin sistemimizin genel  giderlerine olan yükünü azaltıyoruz. Bu sayede siz müşterilerimize daha avantajı fiyatlar sunabildiğimiz için Mail Order  kullanıyoruz.

 Mail Order ile ödeme yapmak güvenli mi?

   Mail Order, sadece sizin onayınız ile kredi kartınızı kullanarak ödeme yapmanızı sağlar. Yazılı ve imzalı onayınız olmadan  ödeme gerçekleştirilemez. Bu sebeple Mail Order güvenilir bir ödeme sistemidir.

Mail order ile kredi kartınızdan yapılan işlemlerde 50 iş günü içinde gereken hizmet ve/veya ürün elinize ulaşmadığı takdirde çalışmış olduğunuz bankadan iptal talebinde buluna biliyorsunuz.

Bu da  100% güvenli alışverişte bütün imkan ve kararların kredi kartı sahibinde olması demektir.   Mail order ile verdiğiniz ödeme talimatı imzanızı ve o günkü tarihi içeren form sadece bir kez kullanılabilir.

 Mail Order Formunda yer alan kredi kartı bilgiler kimler tarafından görülür?

   Mail Order Formu sadece firmamızın anlaşmalı bankalar tarafından ödeme talimatı göndermeye yetkili kılınmış, ödeme  yetkilisi tarafından görülür ve işleme koyulur. Mail Order Formunda yer alan bilgiler ile, sizin imzalayarak onayladığınız işlem  dışında bir işlemin yapılması mümkün değildir.

 • Mail Order ile Nasıl Ödeme Yapacağım?

   

Siparişiniz elimize ulaştığında seçtiğiniz ödeme tipine ve taksit seçeneğine uygun olarak sadece size özel olarak hazırlanan, Mail Order Formunu aşığıda yer alan Mail order formunu bilgisayarınıza indirerek.

   Formu, gerekli yerlerini doldurup onaylayarak (imza/veya kaşe ve imza), bize fax ve/veya tekrar mail yoluyla gönderdiğiniz takdirde işlemleriniz başlar.

Detaylı bilgi almak için bizim ile irtibata geçin..

Tel: 0212 508 59 03    Gsm: 0533 726 26 98

BANKA BİLGİLERİ
       SANAATOFİS   MEHMET KOÇ
YAPI KREDİ  TR330006701000000081479213